HABERLER

SÜRDÜRÜLEBİLİR İŞ ÖDÜLLERİ

Bu Dünya Bizim diyerek çıktığımız sürdürülebilirlik yolculuğunda; toprağın, kullandığımız suyun, çiftçinin, çalışanın, tüketicinin, sonuç olarak toplumun mutluluğu için çalışıyoruz. Sürdürülebilirlik Akademisi tarafından 3. kez düzenlenen Sürdürülebilir İş Ödülleri’nde, Ülker olarak Sürdürülebilirlik İletişimi kategorisinde ödüle layık görüldük.

Sürdürülebilirliği şirketlerin yarın da devam edebilmesinin en temel basamağı olarak görüyor ve bu yolda tüm paydaşlarımızla birlikte yürüyoruz.

Doğru ve etkili sürdürülebilir büyüme hedefli aksiyonları teşvik eden iletişim çalışmaları yapıyor ayrıca strateji, politika ve uzun vadeli sürdürülebilirlik hedeflerini oluşturarak devamlılığını sağlıyoruz.

Paydaşlar üzerindeki etki derecemiz ve paydaşlarımızın Ülker üzerindeki etkilerini de değerlendirerek farkındalık yaratan iletişim çalışmaları (vizyon ve hedef çalıştayları, fabrika eğitimleri, bilinçlendirme çalışmaları, çiftçi ve tedarikçi platformları) yapıyoruz.

Çevre, değer zinciri, inovasyon, çalışanlar, toplumsal sorumluluk ve liderlik ilkelerimiz doğrultusunda ilgili iş birimlerimizle çalışmaya devam ediyoruz.